אודות

במרכז לרפואה אסתטית של אניה בלוך  משלבים שימוש בטכנולוגיות ובטכניקות מתקדמות ומיישמים פריצות דרך מדעיות ורפואיות בתחום האסתטיקה לשם הגעה לתוצאות המרביות.

צוות הקליניקה מציע טיפולים מקצועיים לצד יחס אישי לכל מטופל.

ד"ר סרגיי בלוך

עוסק ברפואה משנת 1991. חבר פעיל באיגוד אירופאי לדרמטולוגיה אסתטית וקוסמטית(ESCAD) וגם באגודה ישראלית לרפואה אסתטית.

יש לי ניסיון רב בהשתתפות בכנסים וסמינריונים  של האגודה גם בארץ וגם בחו"ל בתור מאזין וגם בתור מרצה בתחום דרמקוסמטלוגיה ורפואה אסתטית.

מעביר סדנאות מתוקף היותי מרצה מוסמך ע"י מספר חברות בתחום של רפואה אסתטית.

משתתף על בסיס קבוע במפגשים, קורסים והרצאות בנושאי פיסול פנים, הזרקות, חידושים בעולם האסתטיקה וטיפולי אנטי-אייג"ינג. מרצה מוסמך בתחום רפואה אסתטית.

נושאים עיקריים בעבודה:

*פיסול פנים – הינו מתיחת פנים ללא ניתוח. זה טיפול שבמהלכו מוחזר המראה הצעיר והרענן.

*החזרת נפחים שאבדו למקומם הטבעי.

*הדגשת מסגרת הפנים וטשטוש הקמטים.

*הזרקות.

*טיפולי מזותרפיה

אניה בלוך, קוסמטיקאית רפואית, בעלת תואר PME ו D MD, בעלת המרכז לרפואה אסתטית ANIA IBC, בחיפה.

כמו כן, בעלת השכלה בתחום פיזיאולוגיה, תזונה וספורט. בעלת ניסיון וידע בתחום קוסמטיקה רפואית, דרמטולוגיה, אסתטיקה, טיפולי מונעי הזדקנות, מיצוק העור וטכנולוגיות מתקדמות.

באופן קבוע  נוטלת חלק בכנסים והשתלמויות בתחום הרפואה האסתטית, דרמטולוגיה וקוסמטיקה בארץ ובעולם ומתעדכנת באופן שוטף בחידושים בענף זה.

 

 


 

כל האמצעים והכלים העומדים לרשותי מאושרים לשימוש  על ידי משרד הבריאות . בטוחים, יעילים, בעלי תכונות ברורות וזמני התאוששות קצרים

אנו מקפידים לשמור בקליניקה  על הסטנדרטים הטיפוליים והרמה המקצועית הגבוהים ביותר ע"מ שתקבלו את הטיפול האופטימאלי, הבטוח, ואת התוצאות הטובות ביותר.